3 Ayağı Satırla Kesilen Köpeğin Yürek Burkan Hikayesi


Yazıklar olsun… Sözün bittiği yerdeyiz…

Balıkesir’de 3 ayağı kesilmiş halde buluna Sızı köpek hayvanseverler tarafından tedavi altına alındı.

Balıkesir’de bir köpek hayvanseverler tarafından ayakları kesilmiş halde acı çekerken bulundu.

3 ayağının kesildiği tespit edilen köpek, hayvanseverlerin haber vermesiyle Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Geçici Hayvan Barınağına götürüldü.

İlk müdahelesi belediyenin veteriner hekimi Oğuzhan Erçel tarafından yapılan ve ayağı satırla kesildiği düşünülen köpek, ENCANDER( Engelli Canları Yaşatma ve Koruma Derneği) üyesi Tutku Gümüş tarafından İstanbul’da özel bir kliniğe getirildi.

Tedavisi İstanbul’da devam edecek olan köpeğe ‘Sızı’ ismi verildi. Şu an sağlık durumu kontrol altında olan Sızı köpeğin kesilen ayaklarına operasyon yapılacaığı ve bu operasyon sonrası protez ayaklar kullanacağı belirtildi.

Yaşadığı vahşet nedeniyle bir travma geçiren Sızı köpeğin tedavisi ENCANDER tarafından yaptırılmaya devam edilecek.

🚨🚨BAĞIŞ TOPLANMIŞTIR🚨🚨🚨BAĞIŞ KAMPANYASIDIR LÜTFEN BOL BOL PAYLAŞIN SIZI İÇİN . . Balıkesirli Sızı Kuçu . . 2 gündür herkesin yüreğine işledi küçücük bedenine sığdırdığı acının bir tarifi yok Yaşadığı işkence vahşet herkesi derinden sarstı Evet haklısınız ama unuttuğunuz birşey var Sızı sizler sayesinde hayata bağlanacak . . Bacakları SATIR İLE KESİLMİŞ Günlerce ne olduğunu anlamadan acılar içerisinde kıvranmış . . ENCANDER DERNEĞİ DÜN BALIKESİRE HAREKET ETTİ SIZIYI HİMAYESİNE ALDI ŞİMDİ SIRA SİZDE BEDDUALAR YADA HAYKIRIŞLAR ONU VE KAYBETTİĞİ BACAKLARINI GERİ GETİRMEYECEK . . SIZININ ÖNÜNDE ÇOK UZUN BİR TEDAVİ SÜRESİ VAR KESİLEN BACAKLARI YERİNE UYGUNLUK DERECESİNE GÖRE PROTEZLER YAPILACAK . . HAYDİ SİZDE SIZIYA EL VERİN AZ ÇOK DEMEYİN DAMLAYA DAMLAYA GÖL OLUP MUCİZELERİ BERABER GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ . . BU YAŞAM SAVAŞINDA YER ALMAK İSTER MİSİNİZ . . Açıklama kısmı Balıkesirli Sızı Bağışınızı yaptıktan sonra lütfen 05416066282 numaralı telefona bildiriniz

A post shared by Orman Canları (@canlarintutkusu) on

Sızı köpeğe bu vahşeti kimin yaşattığı bilinmiyor. Sızı köpeğe bu işkenceyi yapan cani hala aramızda!

Kaynak