Barınakta Kimsenin İstemediği Kedi Lou’nun Çok Özel Bir Aileye Kavuşmasının Hikayesi


Kimse Lou’nun neden bu denli uzun süredir yuva bulamamış olduğuna anlam veremiyordu.

Fakat bir gün barınağa gelen bir kadın Lou’ya bir şans vermek istediğinde tüm bunların asıl sebebini anladılar. Lou kesinlikle özel biri için yaratılmıştı.


Lou ikinci şansı için, İspanya’da barınakta bekleyen erkek bir kedicikti. İnanılmaz bir kişiliği olan, küçük bir oğlandı ve insanlara sarılmaya bayılırdı.

Yine de bir yuva bulma konusunda zorluk çekmişti. Isa adındaki kadın barınağa gelip onda özel bir şeyler olduğunu fark etmeden önce uzun zaman barınakta bekledi.

Isa’nın Laura adında 14 Yaşında bir kızı vardı. Laura’nın ise nadir görülen, kendisinin psikolojik ve nörolojik gelişimini engelleyen bir rahatsızlığı vardı. Evcil hayvanların böyle durumlarda çocukları rahatlatacağını bilen Isa, kızı için bir kedi sahiplenmek istemişti.

Lou ile işte böyle tanıştılar…

Laura Lou’yu kucağına aldığında bir mucize gerçekleşti. Kedicik küçük kızı iki patisiyle birden sarmaladı ve başı ile nazikçe kollarına ve boynuna sürtünerek ona sokuldu. 

Lou, küçük kızın yüzüne kocaman bir gülümseme getirmişti. Mutlulukla kıkırdıyordu.

Mutu olan küçük kız, yeni dostuna bakıyor ve gülümsemekten kendini alıkoyamıyordu.

“Bu mükemmel bir birleşme! Lou’nun oldukça evcil ve insan canlısı bir kedi oluşuna rağmen neden yuva bulamadığına bir türlü anlam verememiştik. Şimdi biliyoruz ki kendini bu özel ana saklıyor, küçük meleği Laura’yı bekliyormuş…” diye anlatıyor barınak yetkilileri.

Isa ve Laura, kedicik Lou’yu her zaman istediği yuvaya kavuşturdular ve onun için harika bir aile oldular. 
Darısı yuvalanmayı bekleyen tüm kediciklerin ve bir dosta ihtiyaç duyan tüm özel çocukların başına…

Kaynak: Love Meow

Bir format seçin
Liste
Klasik İnternet Dinlenceleri