Öpülesice Köpekler: 9 Ay Anne Karnındaki Bebek Kardeşini Korudular, Şimdi İse Sıkı Arkadaşlar


Hayvanlarla bebeklerin aynı ortamda büyümesini hep desteklemişizdir. Bu gerçek hikayeler günümüz dünyasında kulağa o kadar kurgu geliyor ki, inanın bunları biz uydurmuyoruz.

Hayat çok garip falan değil, hayat çok havhav.

Küçük çocukların dünyaya yeni gelen kardeşlerini kıskanmaları doğaldır. Ebeveynlerinin ilgisini çekebilmek için her şeyi yaparlar. Ancak bu iki kardeş onlardan değil.

Weimaraner cinsi kardeşler birbirlerini çok seviyorlar. Sahipleri hamile olduğundan beri hamile kadını hep korudular, sevdiler ve bir an olsun yanından ayrılmadılar.

Bu sevimli iki köpek hamile kadının karnında hep uyuyorlardı. Sanki bebeğin sesini duyurcasına kafalarını hamile kadının karnından kaldırmıyorlardı.

Köpeğin sahipleri olan Matte ve Husse, Barselona’da yaşıyor ve sık sık köpekleri ve bebeklerinin fotoğraflarını çekiyor. İşte bebeğin köpeklerden birinin boynunda uyuduğu inanılmaz tatlı o karelerden bazıları:

Weimaraner cinsi köpekler dost canlısı köpeklerdir. Söylenilenlere göre aile bebeği eve getirmeden önce bebeğin kokusunun sindiği battaniyeyi eve getirip köpeklerin bu kokuya alışmasını sağlamışlar.

Anne ve baba, köpeklerin bebeğe alışmasını bekliyordu. Ancak bu kadar kısa sürede alışması onları da şaşırttı.

Köpeklerin yeni kardeşleriyle böyle güzel anlaşması harika. Bebek eve ilk getirildiği andan itibaren bu sevimli köpekler hiç yanından ayrılmadı.

Birbirlerini ne kadar çok sevdiklerini görmek paha biçilemez.

Birlikte uyuyorlar ve oynuyorlar. Küçük kardeşlerinin her daim güvende olmasını sağlıyorlar. Bebek sık sık köpeklerin kuyruklarını çekse de köpekler durumun farkında ve aldırış etmiyor.

Köpekler ve bebeğe ait videoyu hemen izleyin:

Bir format seçin
Liste
Klasik İnternet Dinlenceleri