Gizlilik Politikası

Bu Anlaşma, en son 2 Ocak 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Gizlilik Politikası’nı ve Kullanım Koşulları’nı dikkatlice okumanız önerilir. Bu şartlar kapsamında “bize”, “biz” ifadeleri patiliyo.com ‘u temsil etmektedir. Bu bilgiler Patiliyo.com’u kullanımınız doğrultusunda için yasal olarak bağlayıcı şartlar ve koşullar belirlemektedir.

Patiliyo.com ‘a hangi sebep ile giriş yapmış olursanız olun, bunlar; içeriğe katkıda bulunmak, sitede gezinmek, araştırma yapmak gibi konular da dahil olmak üzere, giriş yaptığınız andan itibaren kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Fikri mülkiyet

Patiliyo.com orijinal içerik, özellikleri ve işlevleri Patiliyo.com ‘a aittir ve uluslararası telif hakkı, ticari marka, patent, ticari sır ve diğer fikri mülkiyet veya mülkiyet hakkı yasaları tarafından korunmaktadır.

Patiliyo.com tüm hakları saklıdır. Haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Patiliyo .com’a aittir. Patiliyo .com sitesinde yer alan bütün yazılar, resimler, ses dosyaları, videolar, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Patiliyo .com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Sonlandırma

Patiliyo.com ihtiyaç veya gerekli gördüğü durumlarda üyenin bilgilerine girebilir. Bilgilerini ve üyeliğini iptal edebilir. Üyenin siteye erişimini engelleyebilir. Bunların tamamını bildirimde bulunmaksızın yapabilir. Tüm bu sınırlama ve müdehaleler mülkiyet hükümleri, garanti muafiyetleri, tazminat olmadan fesih edilebilir.

Diğer Sitelere için bağlantılar

Patiliyo.com sahip olduğu sosyal ağ sebebi ile farklı sitelere giden bir takım linkler içerebilir. Bu linkler yayıncının sorumluluğundadır. Patiliyo.com yasal olmayan linklere şikayet edildiği taktirde müdehale etme hakkına sahiptir.

Bu yönlendirmeden doğacak itilaflardan dolayı Patiliyo.com sorumluluk kabul etmez.

Uygulanacak Hukuk

Bu anlaşma dahilindeki herhangi maddeyi kapsayan detaylı kurallar, politikaların itilafı durumunda Türkiye Cumhuriyeti kanunları geçerlidir.

Bu Anlaşma için Değişiklikler

Patiliyo.com bu anlaşma kapsamında güncellenen şartları sitede yayınlamakla yükümlüdür. Bu maddeleri tamamen kendi takdirine bağlı olarak değiştirme hakkını saklı tutar. Bu tür değişikliklerin ardından Patiliyo.com kullanmaya devam etmeniz Kullanım yeni Şartların kabul edildiğini gösterir.

Reklam Politikası

Patiliyo.com, zaman zaman sitesine, tanıtım postlarına veya reklamlarına üçüncü şahıslara ait internet sitelerine ilişkin bilgi ve linkleri dahil edebilir. Bu linklere tıklayarak diğer internet sitelerine girdiğinizde, söz konusu sitelerinin ya da bu sitelerin uygulamaları kontrolümüz altında olmadığı gibi, bu gizlilik politikası erişebildiğiniz bu diğer siteler bakımından geçerli değildir.

Bizimle iletişime geçin

Patiliyo.com ‘un kullanım şartları ile ilgili bir sorun veya bilgilendirme ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişim (tıklayınız) sayfamız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.