Yazıklar Olsun:Hamile Kediyi Yerden Yere Vuran ve Tekme Atan Cani


Yazıklar olsun! Birileri artık dur desin!

İstanbul Bağcılar’da kapı önünde dolaşan hamile kediyi yerden yere vuran ve tekmeleyen cani kameralara yansıdı.

20’li yaşlarda olduğu tahmin edilen bir vicdansız adam, eczanenin önünde duran hamile kediyi boynundan tutarak alıyor.

Ara sokağa götürdüğü kediyi yerden yere vuruyor ve hayvana tekme atıyor. Yaşanan o anlar kameralara saniye saniye yansıdı.

Yere atarak tekmeledi…

Görüntülerde şahsın eczaneye doğru geldiği, kapı önünde duran kediyi boynundan tutarak ara sokağa götürdüğü ve burada yere atarak tekmelediği görülüyor.

Kediye yapılan şiddet anına tanık olmadığını, görüntüleri sonradan izlediğini belirten bir esnaf, “Ben olayı görmedim. Ama duydum. Görsem kesinlikle müdahale ederdim. Hayvanlar da bir can taşıyor. Onların da canı var. Maalesef insanlarımız çok duyarsız davranıyor” diyerek duruma tepki gösterdi.

11 gün boyunca yoğun bakımda kalan hamile kedi yavrularını kaybetti…

Kedinin bakımını üstlenen Sinem Güder “İki senedir evimizin önünde baktığımız bu güzel kedimiz geçen hafta hamileyken bir cani tarafından acımasızca darp edilip 11 gün boyunca yoğun bakımda ölüm kalım savaşı verdi… Ayrıca aldığı darbeler sonucu rahmi yırtılarak aynı gün üç yavrusu karın boşluğuna düşerek öldü… Ona bu acıyı yaşayan caninin yakalanması için bize yardımcı olun… Bu olay İstanbul Bağcılar, Çınar Mahallesi 6. Sok. No:12 Merkez Şifa Eczanesi’nin önünde yaşanmıştır. Bu şahsiyeti gören olursa Bağcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne veya bana haber verebilir mi? Lütfen bu görüntülerin yayılmasına yardım edelim ve diğer canlı dostlarımızın yaşamını tehlikeden kurtaralım!” dedi.

Kedinin sağlık raporu…

İyileşen “Benekli” sahiplendirilecek.

Tekme sonrası yavrularını kaybeden kedi yuva arıyor.

Bu caninin bir an önce bulunmasını istiyoruz.

İşte o anlar: