Kedisever Her İnsanın Sahip Olduğu 13 Üstün Yetenek


Bazı insanların kedi gibi bir canlı ile ilişkilerine hayranlıkla bakanların, tedirginliklerine anlam verilemeyebilir zira kediler çok ilginç yaratıklarıdır. Kendi kuyruklarına kızan ve kovalayan muzip kedilere sahip olan insanların, olağan dışı üstün yetenekleri olduğunu mu düşünüyorsunuz, neden olmasın?

Minnoşlar sahiplerine öyle bir bakarlar ki, en tuhaf yaramazlıklar bile unutulur gider.

İlk maddede merhamet duygusunu kedisever insanların sahip olduğu üstün yetenekler arasında yer verdik.

Üstün yetenek olarak hızlı ve kolay adaptasyondan da bahsetmek gerekir.

Akşam eve geldiğinizde bir de bakıyorsunuz, her yer her yere kaşırmış. Aradığınızı anında sanki elinizle koymuş gibi buluyorsunuz zira o nesne ile kediniz nasıl oynar nereye kadar oynar iyi biliyorsunuz. Karmaşıklığa ve kedi ile yaşamaya adaptasyon en iyi şekilde sağlanmış.

Dışarıda insan sarraflığına soyunabilirler. Kıyafetlerindeki kedi tüylerini kolayca görür ve evde nasıl bir kedi sahibi olduğunu kolayca anlarlar.

Kediler, kendilerini sevenler ile sevmeyenleri kolay ayırt eden canlılardır.

Bu bilinç ile çevreleriyle samimiyet kuran insanlar, kedisever olarak bu yeteneğe sahip kişilerdir.

Sakinlikleri ve sükûnetleri de kedilerden gelmiş bir yetenek olabilir.

Bebek ya da kedi hiç fark etmeksizin, tüm insani duygularını esirgemeden gösterirler.

Hayat karşısında tüm zorluklara en etkili şekilde cevap verebilirler. Kedi sahipleri ve severler hayatı diğer insanlara göre çok daha hızlı kararlar ile cesurca yaşarlar.

Kedileri kadar kendileri de güzel insanlarıdır. Ancak, kuyruklarına basılırsa son derece cadaloz olabilirler.

Yalnız kalmak onlar için oldukça dinlendirici, huzur verici ve kendini dinleme fırsatı demektir. Sadece kediler gibi yüksekte olmayı tercih etmeyebilirler.

Kediseverliğin yetenek ile birleştiği bir diğer üstünlük ise moda olabilir.

Takılar, biblolar, çakmak, anahtarlık ve daha birçok nesne kedi figürleriyle süslüdür, hatta kedi tüyü ile özel olarak dokunmuş ürünler, onlar için en kaliteli markalardan daha caziptir.

İlgi çekici bir diğer üstün yetenek, miskinlik ve rahatına düşkünlük müdür acaba? Dünya yansa keyifli bir kedi oturuşundan vazgeçmeden gün geçirebilirler.

Felaketler ve ani sıkıntılı anlara çok alışkındırlar. Zorlukların altından kolay kalkarlar ve kediler gibi 9 canlılık özelliği ile oldukça dayanıklıdırlar.

Dayanıklılık ve metanet duygusuna sabır da eklenebilir. Kedisever her insan oldukça sabırlıdır. Sabırlarının meyvelerini her zaman alırlar.