Hangi Kedili Emoji Tam Olarak Seni Anlatıyor?


Emojiler ve kediler hayatlarımızın tam da merkezinde. Akıllı telefonları ellerimizden düşüremediğimiz gibi, kedicikleri de kalplerimizden düşüremiyoruz. Arkadaşlarımızla mesajlaşırken kedili emojiler kullanıyor, ruh halimizi miyavlar eşliğinde anlatmaya çalışıyoruz. Peki ya karakterinize göre hangi kedili emoji olabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Muhtemelen düşünmediniz. Biz sizin için düşündük sevgili patiseverler. Hadi, güne biraz eğlence katalım, testimizi çözelim; kediciğimize kocaman sarılalım!
1. Başlıyoruz; en sevdiğin tatil günü hangisi?
Hiçbiri
Tabii ki yaz tatili!
Bana her gün tatil.
14 Şubat, soru mu bu?
Tüm tatilleri severim ki.
Öfff... Tatile daha çooook var!
2. Şimdi sevdiğiniz bir arkadaşınızın isminden bir harf seçin.
a
e
ı
i
o
ö
ü
3. Elinizde bir fotoğraf makinesi olduğunu düşünün ve bir kedi fotoğrafı çekin.
4. Hadi bakalım; birisini sizin hakkınızda konuşurken yakaladınız. Tepkiniz ne olurdu?
Kim ki o benim hakkımda konuşuyor.
Hep oluyor zaten.
Nedenini sorardım.
Sanırım öfkelenirdim. Hem de çok.
Kesin güzel şeylerden bahsediyordur.
Amaaannn...
5. Ve son olarak aşağıdan bir minnak seç bakalım.
Hangi Kedili Emoji Tam Olarak Seni Anlatıyor?
"Somurtkan Kedi"
Yaşadığın olaylar seni fazlasıyla yoruyor. Bugünlerde ne yazık ki yüzün pek gülmüyor. Ne zaman doyasıya gülebileceğini, mutlu olacağını merak ediyorsun. O günler çok yakın. Somurtkan Kedi çıktın ama şimdi birazcık gülümsemen gerekir, yoksa kediciğinden patiyi yersin.
Hangi Kedili Emoji Tam Olarak Seni Anlatıyor?
"Üzgün Kedi"
Kim üzüyor seni? KİM! Söyle bize hemen suratına patiyi yapıştıralım. Üzgün Kedi çıktın ama üzülme ne olur, olmuyor böyle. Hadi testi bir kez daha çöz de neşeli çık kedi çık bakalım!
Hangi Kedili Emoji Tam Olarak Seni Anlatıyor?
"Korkmuş Kedi"
Elm Sokağı'nda mı oturuyorsun bilmiyoruz ama bu aralar yaşadığın şeyler seni fazlasıyla korkuyor. Şimdi içindeki o korkuyu bir kenara bırak ve kediciğinin göbişini okşa bakalım. Korkma, patilemez.
Hangi Kedili Emoji Tam Olarak Seni Anlatıyor?
"Alaycı Kedi"
Hayatın tadını çıkarmasını seviyorsun. E başka ne yapacaktık ki? Dolu dolu yaşıyorsun. Ama bazen de ipin ucu kaçıyor. Arkadaşlarınla fazla alay etmemeni öneririz. Yazık. Hem de sana küserler sonra. Kedilerle de sakın alay etme. Yoksa patiyi yersin söylemedi deme.
Hangi Kedili Emoji Tam Olarak Seni Anlatıyor?
"Öpen Kedi"
Sen tam bir minnoşsun. Öpücük abidesisin. Öpmeden duramıyorsun. Senin kadar sempatik ve canayakın bir insan az var ne yazık ki dünyamızda. O yüzden sen çok özel birisin. Şimdi de gidip kediciğinden bizim için kocaman bi öpücük almalısın. Hadi!
Hangi Kedili Emoji Tam Olarak Seni Anlatıyor?
"Aşık Kedi"
Sen tam bir romantizm örneğisin. Sevdiklerine aşırı önem veriyor, onları her zaman şaşırtmayı biliyorsun. Çapkınsın da. Gönlün bir oraya, bir buraya konuyor. Aşk insanısın sen, aşk!
Hangi Kedili Emoji Tam Olarak Seni Anlatıyor?
"Neşeli Kedi"
Hayat sana güzel valllahi. Yüzünden gülücükler hiç eksik olmuyor. Arkadaşların sen olmadan asla bir plan yapmıyor, sensiz planlar asla gerçekleşmiyor. Herkes tarafından sevilen ve insanlara enerji veren birisin. Yüzündeki gülüş daim olsun. Hadi şimdi bu sefer de bizim için gül!


0 Yorum