Kedilerin En Sevdiği Oyuncaklar

Kedilerin En Sevdiği Oyuncaklar

Kedinizle vakit geçirmek elbette hoşunuz gidiyor olabilir. Fakat şunu bilmenizi isteriz ki, kedi dostlarımız oyuncakları ile oynamayı sizinle oynamaktan daha çok sevmektedir. Peki kedi dostlarımız için hangi oyuncaklar hem sağlıklı hem de eğlencelidir? Gelin birlikte göz atalım. 


1. Top


patiliyo.com

 

Kedilerin en sevdiği oyunlardan biri top yakalama oyunudur. Şüphesiz top kedi oyuncakları arasında ilk sırada gelir. Pinpon topu veya tenis topu kedinizin eğlenmesi için yeterli olacaktır. Bir diğer alternatif ise pamuklu çoraplar veya toplardır. Bu pamuklu oyuncaklar diğer oyuncaklara göre hem daha hesaplı hem de daha sağlıklıdır.


2. Tuvalet kağıdı veya rulo kağıdı


patiliyo.com

 

Tuvalet kâğıdı veya rulo kağıtlar kedinizin hem hareket etmesi hem de parçalayabilmesi açısından oldukça eğlenceli bir oyun seçeneğidir.


3. Kartona saklanmak


patiliyo.com

 

Kedi dostlarımız saklanmayı seven canlılardır. Bundan dolayı edineceğiniz bir karton kutu kedi dostunuzun saatlerce güzel vakit geçirmesine neden olacaktır.

Peki sizin kedi dostunuz en çok hangi oyunu seviyor?


Pinterest'de Paylaş


2 Yorum


 • Patiliyo
  damla kaya

  bizimkiler de bunlarla oynamaya bayılır

  18.12.2020 01:47:43 Reply
 • Patiliyo
  Mert Soytürk

  Bende 3 aylık british shorthair kedim için oyuncak arıyorum kuponum var da bu adresten https://www.petzzshop.com/kedi-oyuncaklari sizce hangi oyuncağı daha çok sever?

  26.8.2020 15:35:06 Reply