5 Maddeyle Bir Yavru Kedi Evlat Edinince Deneyimleyecekleriniz


Yetişkin Bir Kediyi Evlat Edinmek İçin Geçerli 5 Sebep’ten bahsettik ama biliyoruz ki annesi tarafından terk edilmiş veya doğduğu evde kalıcı olamayacak dolayısıyla bir yuvaya ihtiyacı olan yavru kediler de var. Sizin için 5 Maddeyle Bir Yavru Kedi Evlat Edinince Deneyimleyecekleriniz Listesi hazırladık.

1.ELİNİZDE BÜYÜYECEK

Bir canlının büyümesi kadar mucizevi az şey var. Yavru bir kedi evlat edindiğinizde elinizde büyüyecek ve siz bütün evrelere şahit olacaksınız.

2.HEM ANALIK BABALIK ETTİM DİYE ÖVÜNECEKSİNİZ

Eğer bakımını tek başına üstlenecekseniz büyüyüp kocaman bir kedi olduğunda bu günlere gelmesindeki rolünüzden kendinizle gurur duyarak bahsedeceksiniz.

3.KARAKTERİNİ OLUŞTURMADA SİZİN DE ETKİNİZ OLACAK

Hayvanlar sahiplerine benzer derler. Kaşını gözünü sizden almasa da belli karakter özellikleri sizin ona yaklaşım tarzınız etrafında şekillenecek. ‘’Sizi beraber gördükçe ayyynı annesi/babası’’ diyecekler ikinizi de tanıyanlar : )

4.BİR YAVRU KEDİDEN DAHA ŞAPŞAL ÇOK AZ ŞEY VARDIR

Bir yavru kediden daha şapşal çok az şey vardır ve siz görüp görebileceğiniz bütün bu garip sevimliliklerin en büyük tanığı olacaksınız.

5.BİR CANLININ EN DÜŞKÜN OLDUĞU KİŞİ OLACAKSINIZ

Kediler sevgilerini her zaman göstermeseler ve biz de bunun şakalarını yapmayı çok sevsek de bilimsel araştırmalar şunu göstermiş ki aslında kediler insanlarla inanılmaz bir duygusal bağ kuruyor. O kadar ki, uzun süre yemek yememiş ve sosyalleşmemiş bir kedi yiyecekten önce yanına gelen insana yöneliyor. Ve siz onun bebekliğinden bu yana yanında olan kişi olarak onun en düşkün olduğu insan olacaksınız. Sizden çok seveceği tek şey ıslak mama olabilir. Şaka şaka. Her zaman belli etmese  de en çok sizi sevecek, en çok sizi. <3