5 Günde Mutluluk - Merve Oflaz ile Golden SahiplendirdikBir pazar günü ekiple ofiste otururken telefonumuz çaldı. Telefonumuz çaldı ve arayan Survivor'dan tanıdığımız Merve Oflaz idi. Dünyalar güzeli bir golden retriever köpeği sokakta bulduğunu ve yardıma muhtaç durumda olduğunu iletti, bizden destek istedi. Apar topar yola çıktık ve yanına gittik. Köpeği aldıktan sonra birkaç gün bir arkadaşımızda misafir ettik. 4. günün sonunda bir çift çıktı ve kendisine bir aile ortamı şansı sundu. Adını da Lucky koydular :)

Bu tür hikayeler ile sık sık karşılaşıyoruz. Artık sizlerle böyle hikayeleri daha sık paylaşacağız :)


Tüm kalpleri miyavlatmak, havhavlatmak ve cikcikletmek için varız.


Patiliyo.com sadece hayvanseverler için değil, kalbinin bir köşesinde hayvan sevgisi olan ama bunu tüm ruhuna yansıtamamış insanlar için de var. Onlarda farkındalık yaratmak ve hayvan sevgisini ulaşabildiğimiz herkese göstermek için.


Zor geçen bir günde en şirin videolarımız, listelerimiz ve testlerimizle yanınızda olurken, zor bir hayat geçiren hayvan dostlarımız için de onları hep gülümsetecek bir hayat kurmaya çalışacağız.


Patiliyo, hayvansever editörleriyle, sizden gelecek içeriklerle ve videolarıyla sadece Türkiye’de değil, birçok ülkede miyavlamasını duyuracak. Bu yüzden tüm ekip olarak kuyruklarıyla oynayan kediler kadar heyecanlıyız.


En önemlisi de kalplerimiz hayvan sevgisiyle atarken hep birlikte olacağız.


Tüm kalpleri sevgiyle patilemek dileğiyle.

Patiliyo.com

Paylaş