Kediler yıkanır mı? Kediler yıkanmaktan hoşlanır mı? (Cevaplıyoruz)Kediler yıkanır mı? Kediler yıkanmaktan hoşlanır mı? Bu soruların cevaplarını içeriğimizde bulabilirsiniz. Evcil hayvanlar arasında en çok sahiplenilen hayvanlar kedilerdir. Ama bir o kadar da kediler hakkında yanlış bilinen söylentiler vardır. Bunlardan biri de kedilerin temiz olmaları için sık sık yıkanmaları gerektiğidir. Oysa bu yanlış ve asılsız bir söylentidir.Tüm kalpleri miyavlatmak, havhavlatmak ve cikcikletmek için varız.


Patiliyo.com sadece hayvanseverler için değil, kalbinin bir köşesinde hayvan sevgisi olan ama bunu tüm ruhuna yansıtamamış insanlar için de var. Onlarda farkındalık yaratmak ve hayvan sevgisini ulaşabildiğimiz herkese göstermek için.


Zor geçen bir günde en şirin videolarımız, listelerimiz ve testlerimizle yanınızda olurken, zor bir hayat geçiren hayvan dostlarımız için de onları hep gülümsetecek bir hayat kurmaya çalışacağız.


Patiliyo, hayvansever editörleriyle, sizden gelecek içeriklerle ve videolarıyla sadece Türkiye’de değil, birçok ülkede miyavlamasını duyuracak. Bu yüzden tüm ekip olarak kuyruklarıyla oynayan kediler kadar heyecanlıyız.


En önemlisi de kalplerimiz hayvan sevgisiyle atarken hep birlikte olacağız.


Tüm kalpleri sevgiyle patilemek dileğiyle.

Patiliyo.com

Paylaş