Kedinizin Muhtemelen Sizden Sakladığı 13 SırKediler diğer tüylü ev arkadaşlarımız arasında, çok daha özel bir yere sahiptir. Bir kere kedilerle yaşamaya başlayan birinin, bir daha onlardan vazgeçemeyeceğini söyleyebiliriz. Peki, kedi sevgimizin tutkuya dönmesini sağlayan şey nedir, hiç düşündünüz mü? Belki de bu kedilerin sır dolu doğalarında gizlidir. Şimdi kedinizin muhtemelen sizden sakladığı 13 sır nedir bir göz atalım. Bu sayede bu sorunun cevabını daha detaylı bir şekilde verebiliriz.Tüm kalpleri miyavlatmak, havhavlatmak ve cikcikletmek için varız.


Patiliyo.com sadece hayvanseverler için değil, kalbinin bir köşesinde hayvan sevgisi olan ama bunu tüm ruhuna yansıtamamış insanlar için de var. Onlarda farkındalık yaratmak ve hayvan sevgisini ulaşabildiğimiz herkese göstermek için.


Zor geçen bir günde en şirin videolarımız, listelerimiz ve testlerimizle yanınızda olurken, zor bir hayat geçiren hayvan dostlarımız için de onları hep gülümsetecek bir hayat kurmaya çalışacağız.


Patiliyo, hayvansever editörleriyle, sizden gelecek içeriklerle ve videolarıyla sadece Türkiye’de değil, birçok ülkede miyavlamasını duyuracak. Bu yüzden tüm ekip olarak kuyruklarıyla oynayan kediler kadar heyecanlıyız.


En önemlisi de kalplerimiz hayvan sevgisiyle atarken hep birlikte olacağız.


Tüm kalpleri sevgiyle patilemek dileğiyle.

Patiliyo.com

Paylaş