Canavar Diye İlan Edilen Yavru Kedinin Muhteşem Hayata Dönüş Hikayesi

Canavar Diye İlan Edilen Yavru Kedinin Muhteşem Hayata Dönüş Hikayesi

Sokakta yaşayan hayvanlar maalesef istedikleri gibi bir hayat yaşamıyorlar.Her hayvanın kendine has bir görünümü var. Özellikle bazı kedi türleri, tüylerinin güzelliğiyle dikkat çekiyorlar. Gülümser ismindeki sokak kedisi hayatının büyük çoğunluğunu sokakta geçirdi. Hiçbir kedi onun yaşadıklarına göğüs geremezdi. Gülümser ismindeki kedi dünyaya geldikten sonra sürekli olarak insanlardan yardım bekledi.

Ancak kimse kediye yardım etmedi.

Nasıl olduğu bilinmese de kedinin ağzında boşluk vardı ve ağzının bir kısmı deforme olmuştu. Bir kulağı da yoktu. Suratı enfeksiyonla doluydu.


Kimse kedinin yanına bile yaklaşmak istemiyordu. Ona ilk kez yardım eli uzatan kişi 7 yaşındaki bir kız çocuğu oldu.Çocuk, kediye yardım etmek istedi. Doktor olan babasından yardım istedi. Böylelikle Gülümser’in serüveni başladı.Gülümsere gerekli tedaviler uygulanmaya başladı. Karnı doyuruldu ve hakettiği ilgiyi görmeye başladı.

İnanılmaz değişim...Kedi yavaş yavaş kendine gelmeye başladı. Dış görünüşü de değişmeye başladı. Bugün işte böyle görünüyor.

Eski haliyle yeni hali arasında uçurum var.Bütün hayvanlar sevgi ve ilgi görmeyi hakediyor. 7 yaşındaki kız çocuğuna, bunu bize hatırlattığı için teşekkür ediyoruz.

Kedinin değişimine şaşırmamak elde değil. 7 yaşındaki çocuğa yaptığı için teşekkür etmemiz gerekiyor.

Pinterest'de Paylaş