Bacağını Kaybeden Köpeğine “Her Gün Yeni Bir Bacak Çizen” Koca Kalpli Adam

Bacağını Kaybeden Köpeğine “Her Gün Yeni Bir Bacak Çizen” Koca Kalpli Adam

Charley Desrochers isimli hayvanseverimiz ve kız arkadaşı ne yazık ki kötü bir trafik kazası geçirdi. Kazadan sonra kendilerini toparlayamayan ve acı olayı üzerlerinden atamayan çift depresyonu yenerken kendilerine destek olması için bir köpek sahiplenmeye karar verdi.

Onlar, Bradley’le tanışmadan önce bu köpekcik sokaklarda yaşıyordu. Ne yazık ki o dikkatsiz bir sürücünün arabasının altında kaldı ve ön bacağı felç geçirdi.

Bir süre felçli ayağıyla sokaklarda yaşam mücadelesi veren Bradley, neyse ki barınak görevlilerin onu fark etmesiyle ameliyata alındı ve bacağı kesilerek ampute edildi.

Trafik kazası geçiren Charley, tıpkı onun gibi kaza geçiren ve bunun travmasını yaşayan Bradley’i barınakta gördüğünde onu direkt sahiplendi ve yuvasını açtı.

Charley, Bradley’in her gün fotoğraflarını çekerek onun olmayan ön bacağının yerine bir kol çizerek eğlenceli ilüstrasyonlar yapıyor.

Hatta bir Instagram hesapları bile var.Charley bu eğlenceli yolla sakat olan hiçbir hayvanın “eksik” olmadığının mesajını veriyor…

 

İçerik Kaynağı: TheDodo.com

Pinterest'de Paylaş