Her Gün Farklı Barınakları Gezip Kediler İle Birlikte Uyuyan Yüreği Güzel Adam

Her Gün Farklı Barınakları Gezip Kediler İle Birlikte Uyuyan Yüreği Güzel Adam

Yardıma ihtiyacı olan hayvanlara el uzatmanın birçok yolu var. Onları besleyebilirsiniz, onlarla oynayabilirsiniz ve sevginizi gösterebilirsiniz.
Bir hayvansever ise ilginç bir şeyi alışkanlık haline getirdi.75 yaşındaki Terry Lauerman son 6 aydır kaldığı yerin yakınlarındaki barınağı ziyaret ediyordu. Hem de her gün.
Barınakta, diğer barınaklara götürülse uyutulacak olan sakat kedilerin ev benzeri bir ortamda salık geziyordu.Terry’nin yaptığı şey gayet basitti. Her gün oraya gidip kedilerin tüylerini fırçalıyordu.
Barınak çalışanı Elizabeth Feldhausen, HuffPost’a “İçeriye girer ve hemen kedileri fırçalamaya başlardı” dedi.Terry barınakta evindeymiş gibi hissetmeye başladı. Kedileri fırçaladıktan hemen sonra kıvrılabildiği yerde uykuya dalıyordu.
Elizabeth, “Gelir, kedileri fırçalar ve bir saat uyurdu. Sonra kalkıp yeniden kedileri fırçalardı” dedi.We are so lucky to have a human like Terry. Terry just came along one day and introduced himself. He said he'd like to…
Publiée par Safe Haven Pet Sanctuary Inc. sur Mardi 18 septembre 2018
Barınağın Facebook sayfasında, “Terry gibi daimi bir ziyaretçimiz olduğu için çok şanslıyız. Bir gün yanımıza gelip kendisini tanıttı.Tek isteğinin kedileri fırçalamak olduğunu söyledi.
Bu, zamanla bir rutin haline geldi. Artık geldiğinde önce kedileri fırçalıyor sonra da uyuyor. Terry harika bir insan” şeklinde bir gönderi paylaşıldı.
75 yaşındaki ‘uykucu’ adamın fotoğrafları internette hızla yayıldı.
 
Pinterest'de Paylaş