Maceralarıyla Her Kediye Örnek Olması Gereken Görme Engelli Miyav Stevie

Maceralarıyla Her Kediye Örnek Olması Gereken Görme Engelli Miyav Stevie


Kediler dışarıda yürüyüş yapar mı? Bu soruyu kendinize daha önce sorduğunuza eminiz. Biz sokaklarda tasması ve insanıyla gezen kedilere pek rastlamıyoruz, o yüzden bu sorunun cevabı bizim için hayırdı. Ama artık değil!


Stevie’yle tanışınca sizin de onun hikayesiyle mutluluk dolacağınıza eminiz, zira kendisi bol maceracı, dere tepe aşan, gözleri görmemesine rağmen içinde bulunduğu manzaradan keyif aldığı her halinden belli tatlı mı tatlı bir evcil miyav.


Stevie ve Patrick çok güzel bir kimya tutturmuşa benziyorlar, her kediyle yaşayan insana aynı bağı kurabilmelerini temenni ediyoruz!


1. Sabah kalkıldı, güneş tepede! Patrick ve Stevie’nin rotaları çoktan belli!


patiliyo.com2. Bugün bir dağa tırmanacak maceracı Stevie, türdeşleri onu kesinlikle örnek almalı bizce. Görme engelli olmasının dışında diğer kedilerden hiçbir farkı olmadığını söylüyor Patrick, sadece evde mobilyaların yerini değiştirmemek ve mamasıyla kumunu hep aynı yerde tutmak gibi basit önlemler almak gerekiyor.


patiliyo.com3. Zira görme engelli olması Stevie’nin maceracı ruhuna hiçbir zarar verememiş


patiliyo.com


Bırakın görme engelli olmayı, Stevie gayet sağlıklı ev kedilerinden bile daha çok macera yaşıyor 🙂4. Söylemeden geçmeyelim; Patrick ve Stevie önümüzdeki aylarda büüyüük bir yürüyüşe daha çıkmayı planlıyorlar


patiliyo.com


Bu yürüyüş aslında bir hayır işi için yapılıyor, toplanan para da Hayvan Koruma Derneği’ne bağışlanacak5. Ne de olsa Stevie dağ bayır dere tepe dinlemeyen cesur bir kedicik!


patiliyo.com6. Stevie yapabiliyorsa, sizin miyav dostunuz da yapabilir.


patiliyo.com


Buna ihtiyacı olabilir, kim bilir?7. Aslında bize soracak olursanız, ucunda tatlı bir şekerleme olduğu sürece her kedi yürüyüş yapabilir!


patiliyo.com


Aynı Stevie gibi!

Pinterest'de Paylaş