Onlarca Yıl Daha Doğum Günü Kutlaması Sağlanan Annesiz Pitbull Yavrusu Penny’nin Hikayesi

Onlarca Yıl Daha Doğum Günü Kutlaması Sağlanan Annesiz Pitbull Yavrusu Penny’nin Hikayesi

Pitbull yavrusu Penny şu an huzurla oyunlar oynayan milyonlarca köpek kadar şanslı dünyaya gelmedi. Onu doğuran annesi henüz çok küçük olduğu için anneliği reddetti ve minik yavrusunu da diğer yavruları gibi terk etti.


Neyse ki yeryüzündeki gerçek meleklerden olan bir hayvansever, bizim minik pitbull yavrusunu sahiplenerek ona hayat ışığı olmuş. Bu Penny. Henüz minicik. Doğduğunda kimse onun yaşayacağına inanmamış. Doğan 5 yavrudan hayatta kalan sadece oymuş. Yaşa be Penny!


patiliyo.comPitbull annesi erken doğum yaptığı için annelik içgüdüleri gelişmemiş ve onu emzirmeyi reddetmişBu onu ölüme terk etmekle aynı. Ama onu sahiplenen Candice kendisini koruyucu aileliğe adayan bir iyilik meleği olduğundan Penny’ye annelik yapmaya karar vermiş. Yeryüzündeki gerçek meleklerden anne Candice. O kendini sahipsiz hayvanlara adayan gerçek bir hayvan sever. Küçük yavrucuk 4 insan, 6 sahiplenilmiş köpek, 5 tavuk ve 1 kaplumbağadan oluşan dünyanın en tatliş ailesinin yeni üyesi olmuş. Masal gibi bir aile. İnsan annesi Candice onu biberonla beslemiş, gazını çıkarmış ve her zaman çok sevildiğini hissettirmiş. En havhavlı güzellik Penny.


patiliyo.com


Ailenin diğer üyeleri de Candice’e Penny’e bakarken yardım etmişler. Küçük yavrucuğu hiç yalnız bırakmamışlar.Bırakılır mı böyle bi tatlılık abidesi.Geçen Cuma Penny’nin 1. yaş gününü kutlamışlar, annesi Candice ise şöyle demiş;

“1 sene önce seni 3 günlükken karton bir kutuda eve getirdiğimde bugünleri görebileceğimizi hiç bilmiyordum”. Minik Penny kocaman olmuş. En güzeli de Candice sadece Penny’ye değil, bütün muhtaç köpeklere yardım etmek için 12 dönümlük bir çiftlik almış.


patiliyo.com


Yeryüzündeki yaşayan melek anne Candice, onları orada rehabilite edip sahiplendiriyormuş. Çok yaşa Penny, çok yaşa Candice! 


Pinterest'de Paylaş