Uyurken Gaz Çıkaran Köpek ve Yanındaki Kedinin Verdiği Muhteşem Tepki

Uyurken Gaz Çıkaran Köpek ve Yanındaki Kedinin Verdiği Muhteşem Tepki

Hem kedi hem de köpek sahibiyseniz, o halde ne kadar birbirlerine katlanamayacaklarını bilirsiniz. Üstelik, kedinizin ne kadar sinsi ve saldırmaya hazır olduğunu fakat köpeğinizin ise ne kadar ilgi istediğini bilirsiniz. Yine de bir şekilde, bu ikilinin zaman zaman birbirlerine ne denli yakın olabildiklerine de şahitlik edersiniz.

Aşağıda izleyeceğiniz videoyu kaydeden kişi, yatakta dinlenmekte olan kedi ve köpeğini usulca görüntülerken bulur kendisini. Yalnızca birkaç saniye kadar sonra, yıllarca onu güldürmeye yetecek bir anı yakalar.

Kamera, oldukça tuhaf bir sese tanıklık eder, ki bu ses köpeğin gaz çıkarma sesinden başka bir şey değildir. Zavallı köpek, muhtemelen kazaran uykusunda içindeki havayı dışarı salmış olsa gerek. Kedi ise bu duruma oldukça şaşırmış gibi görünüyor. Hatta köpeğin az önce yaptığını görmezden gelemeyip kızgın bir bakış atar ve sonrasında da masum köpeğe iyi bir ders vermek amaçlı bir tavır sergiler. Kedi, birdenbire, pençesini köpeğin kafasına yapıştırarak iki sert tokat atar. Derin uykusundan uyandırılan zavallı köpeğin ne olduğuna dair hiçbir fikri yoktur. O kadar umrunda değildir ki bu durum köpeğin, kedinin kendisine her zamanki gibi kabadayılık taslamaya çalıştığını düşünmüş olacak ki, yeniden o derin uykusuna geri döner.

Aşağıdaki videoda o anı izleyebilirsiniz:

Pinterest'de Paylaş