Üzerinden Çim Biçme Makinası Geçen Yavru Kedinin Gözleri Yaşartacak Değişimi

Üzerinden Çim Biçme Makinası Geçen Yavru Kedinin Gözleri Yaşartacak Değişimi

1 aylık minicik bir kedi, başından ağır bir şekilde yaralanmış halde bulundu. Kimse ona bu haliyle dokunmak istemedi. Bir kişi dışında…

Minik kedi Trooper’la tanışın…

Minik Trooper, kardeşleri ve annesiyle birlikte eski bir barakanın içinde bulundu. Fakat zavallı minik kedinin başındaki deri yoktu.

Onun nasıl bu hale geldiğini ve nasıl hayatta kaldığını kimse bilmiyordu. Herkes onun iyileşmeyeceğini, uyutulması gerektiğini düşündü. Jessie Anderson dışında… Hemen kediyi alıp evine götürdü. Ertesi gün onu veterinere götürdüğünde, minik kedinin üzerinden bir çim biçme makinası geçtiği ve başındaki deriyi yüzdüğü anlaşıldı. Derisi öylesine yüzülmüştü ki kafatası gözüküyordu ve iki kulağı da kopmuştu.

Bu korkunç yaralanmaya rağmen, ufaklık mutlu gözüküyordu. Jessie’nin kucağında mırıl mırıl uyuyordu. O çok özel bir kediydi…

Tedavisi yapıldığında kendini daha da iyi hissetmeye başladı. Kurtarıcısına sokuluyor, minik burnunu ona değdirip onu öpüyor ve sanki ona teşekkür ediyordu. O çok güçlü bir yavruydu. İştahı da yerindeydi. Evde keşfe çıkmayı ve bulduğu her şeyle oynamayı çok seviyordu.

Jessie ona sarılması için tüylü bir oyuncak verdi ve Trooper buna bayıldı

Trooper başındaki açık yaranın kaptılması için ameliyat oldu. Boynundan alınan bir parça deri kafasına dikildi. Bu deri sayesinde alttaki yara kapanacak ve Trooper sağlığına kavuşacak.

Her gece yatmadan önce, Trooper sahibine duyduğu minneti ve sevgiyi öpücüklerle gösteriyor.

Başındaki deride bir daha tüy çıkmayacak ama o yine de çok yakışıklı bir oğlan!

Kurtarıldıktan bir yıl sonra, Trooper çok sağlıklı ve mutlu kocaman bir kedi oldu. Herbiri barınaklardan kurtarılmış 1 kedi ve 6 köpek kardeşiyle günleri keyif ve sevgiyle dolu geçiyor.

Jessie ondan asla vazgeçmedi ve asla umutsuzluğa kapılmadı. Onun sayesinde Trooper şimdi kocaman sağlıklı ve mutlu bir oğlan.

Ona şans veren bu güzel insan gibi insanlar; iyi insanlar, iyi ki varlar!

Lütfen siz de yaralı bir hayvan gördüğünüzde ona elinizi uzatın…

Pinterest'de Paylaş