Cansız Halde Bulunan Yeni Doğmuş Yavru Kediyi Hayata Döndüren İyi Kalpli İnsanlar

Cansız Halde Bulunan Yeni Doğmuş Yavru Kediyi Hayata Döndüren İyi Kalpli İnsanlar

Hayatımızın her anında bizden yardım isteyen canlılar olabilir. Lütfen onlara sırtımızı çevirmeyelim ve yardım eli uzatalım.
Kim bilir bu yavru kedileri doğuran anne kedi ne işkenceler gördü ki kendine güvenli bir ortam bulamadı.Hayvanlar güvenli bir ortamda doğum yapmadığı zaman psikolojik olarak kendilerini kötü hissedebiliyorlar.
İçimizi ısıtan bu kurtarılma hikayesi Amerika’da yaşanıyor.Bir sanat atölyesinde cansız halde bulunan yavru kedi, iyi kalpli insanlar sayesinde hayata döndürülüyor…
Donmuş halde bulunan iki yavru kediden biri cansız haldeydi.Sanat atölyesinde buldukları yavru kediyi hemen sıcak bir ortama alıp, ısıtmaya başladılar.
Kirlenmiş vücutlarını ılık su ile temizlediler…Bir saat geçtikten sonra yavru kedi hareket etmeye başladı. Çok zayıflardı ve beslenmeye ihtiyaçları vardı.
Veteriner Kliniğinde tüm tedavileri yapıldı ve yaşam ünitesine alındı.Bütün çabalara rağmen yavru kedinin kız kardeşi maalesef melek oldu…
10 gün geçtikten sonra yavru kedi kendini toparlamaya başladı…Yavru kediyi sahiplenen iyi kalpli kadın, “Bu küçük adama çok aşığım. Hayat onunla harika gidiyor. Hayatta kalma yarışını kazanıyor!”
Pinterest'de Paylaş