Gerçek Bir Kedi Aşığı Olduğunuzun 16 Miyavsal Kanıtı

Gerçek Bir Kedi Aşığı Olduğunuzun 16 Miyavsal Kanıtı

Hayvan severlik engellenemez bir duygudur ancak, kedi sever olmak biraz daha farklı olsa gerek.
Bazı kişiler tüm hayvanları sevse ve koruyor olsa da, kedilere karşı olan ilgileri ve tutkuları tartışılmaz şekilde farklıdır.Yani aslında onlar tam bir kedi aşığıdır ve işte gerçek bir kedi aşığı olduğunuzun 16 miyavsal kanıtı.
Kedilerin bebeklerden hiçbir farkı yoktur. Onların tüm ihtiyaçları aynen bebekler gibi karşılanmalı ve korunmalıdırlar.Yaptıkları her türlü yaramazlık ve aşırılık karşısında, onlara kızmak mümkün değildir. Ne de olsa onlar bizim biricik kedimizdir.
Kediler, eğer sizden bir şey istiyorlarsa, eninde sonunda onu mutlaka alırlar.Kediler inatçı ve sabırlıdır, siz de onlara hayır deme konusunda oldukça zayıfsınız.
Evinizde birçok kedi figürlü süs eşyası ve obje vardır. Gerçek bir kedi aşığı olduğunuzun 16 miyavsal kanıtı, evin her köşesinde yer alır.Hatta şahsi eşyalarınızda bile, kedi figürlü pek çok şey bulunur. Bunlar, oldukça da şirin bir görsellik kaynağıdırlar.
Market ya da farklı alışverişlerde, onu mutlu edecek oyuncaklar ve ödül mamaları her zaman önceliklidir.Bunları alabilmek adına kendi ihtiyaçlarınızdan kolayca vazgeçebilirsiniz.
Onların oyun istekleri yüzünden uykusuz kalınan geceler çoktur ancak, bunun hiçbir sakıncası yoktur.Hatta bazen onu teşvik eden siz olabilirsiniz.
Kırılan eşyalar, tırmalanan koltuklar ve yırtılan tüller karşısında bile, onlardan vazgeçmek mümkün değildir.Eşyalar, bir şekilde nasılsa yenilenebilir.
Kedinizin yanınızda olmadığı her an onun yokluğunu hissedersiniz.Hatta biran önce eve dönüp onunla birlikte olabilmek için elinizden geleni yaparsınız.
Yemek yerken, özelliklede onların damak zevkine uygun bir şey yiyorsanız, rahat kalmanız mümkün değildir.Ekstradan yapılan ev işleri ve tuvalet temizlikleri sizi hiç zorlamaz.
Eşyalarınızın ve kıyafetlerinizin tüylenmesi gayet normaldir ve nasılsa temizlenir.Aslında iyi bakıldıklarında tüylenme sorunu sadece mevsimseldir.
Eğer kediniz istiyorsa yatağınızı onunla paylaşmak hiç sorun değildir.Mırıltıları bütün gece huzur verir.
Hastalandığında önceliğiniz odur ve onun iyileşmesinden daha önemli hiçbir şey olamaz.Boş vaktiniz olmaz çünkü her fırsatta onunla ilgilenmeyi tercih edersiniz.
O da sizi bu konuda mutlaka zorlar.
Onların sevgi dolu bakışları ve mırlamaları her şeye bedeldir sizin için.Verdiğimiz bu örnekler size çok tanıdık geldi değimli, çünkü sizde bir kedi aşığısınız ve işte size gerçek bir kedi aşığı olduğunuzun 16 miyavsal kanıtı.
Kedi aşığı insanların daha birçok ortak yönleri olduğunu da unutmamakta fayda var tabi.
Pinterest'de Paylaş