Kedisever İnsanların Hayatımıza Katacağı Birbirinden Güzel 14 Şey

Kedisever İnsanların Hayatımıza Katacağı Birbirinden Güzel 14 Şey

Kedi sever insanların daha cana yakın kendinden emin ve pozitif oldukları pek çok kişinin dikkatini çekmiştir. Bu durum akıllara bazı sorular getirebilir, acaba bu tür kişiler mi kedi sahipleniyor, ya da kedilerin kişiler üzerinde ki etkisi mi bu. Bu sorunun cevabı ise aslında çok basit, çünkü birçok kişinin kedi sahibi olduktan sonra ki değişimleri bu yönde olmakta, yani aslında kedi severleri böyle yapan kediler. Yine de bu insanların hayatımıza kattığı güzel şeyler göz ardı edilemeyecek kadar çoktur.Onlarla dost olmak, vakit geçirmek ve yanımızda olduklarını bilmek her zaman bize kendimizi iyi hissettirir. Kedi sever insanların hayatımıza kattığı güzellikler ise aslında sayılamayacak kadar çoktur, yine de en önemlilerini söylemek gerekirse.
Kedi severlerin mutlulukları ve neşeleri bulaşıcıdır.Girdikleri her ortama yaydıkları bu güzel enerji, onların aranılan kişiler olmasını sağlar.
Bu kişiler dost olmayı iyi bilirler, karşısındakinin acısını anlar ve onun derdine ortak olur.
Eğer yardımcı olabileceği bir şey var ise bunu yapmaktan da asla çekinmez.Kedi sever dostlarınızla dertlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin, çünkü genelde pratik zekalı olan bu kişilerin, size bir çözüm önerisinde bulunması çok olası bir durumdur.
Onların rahat ve huzurlu yapıları size de huzur verecektir.
Stresli bir günün ardından onlarla vakit geçirmeyi asla imal etmeyin.Genellikle açık sözlü olmaktan çekinmeyen bu kişiler, sizde gördükleri olumsuz yönleri de rahatlıkla söyleyebilirler.
Eğer dürüst ve açık bir bakış açısına ihtiyaç duyuyorsanız, onlardan iyisi yoktur.
Kedi sever insanların özel sınırlarınıza olan saygısı sayesinde, kendinizi rahatsız hissetmezsiniz. Onlar bu çizgiyi iyi bilirler.Genellikle dedikodudan hoşlanmayan kedi severler ile kaliteli sohbetler yapabilir, özel konularınızın duyulmasından korkmadan rahatlıkla paylaşabilirsiniz.
Sizin taktığınız takı, giydiğiniz kıyafet onlar için çok önemli değildir.
Onların yanında kendiniz gibi olabilmek size iyi gelecektir.Kedi severler karşılıksız sevmeyi iyi bilirler.
Onların size gösterdikleri dostluk ve arkadaşlıktan, hiçbir beklentileri olmadığını bilirsiniz.
Kendine olan güvenleri sayesinde, yoruma açıktırlar ve gereksiz alınganlık yapmazlar.Eğer sosyal ilişkilerinizde sıkıntı yaşıyorsanız, kendinizi kedi sever dostunuzun ellerine bırakın, bundan hiç pişman olmazsınız.
Kedi severlerin kedilere benzediği söylenir ve aslında bu söylentinin gerçeklik payı da vardır.Sizin moralinizin bozuk olduğunu hissettiklerinde sizi eğlendirmek için ellerinden geleni yaparlar. Bazen kendilerini komik durumlara soksalar bile.
Genellikle elleri ve yürekleri açık olan bu insanların, parayı mutlu olmak ve mutlu etmek için kullandığını görebilirsiniz.
Kedi sever kişilerle kurulan arkadaşlıklardan, asla pişman olmazsınız. Çünkü arkadaşlıktan beklediğiniz her şeyi alabilir ve verme konusunda hiçbir zaman zorlanmayacağınızı bilirsiniz.
Pinterest'de Paylaş