Sadece Kediseverlerin Yaşayabileceği 14 Muhteşem Duygu

Sadece Kediseverlerin Yaşayabileceği 14 Muhteşem Duygu


Hayvanları sevmenin ve hayatlarımızı onlarla paylaşmanın verdiği huzuru, belki de başka hiçbir şeyle kıyaslayamayız. Ancak özellikle kedisever olmak, başka bir şey ve onlarla yaşayacağımız pek çok duygu ise çok özel ve muhteşem. Kediseverlerin sık sık yaşadığı bu özel duygulara vereceğimiz örnekler, belki de kedi sahibi olmayan kişilerin, asla yaşayamayacakları duygular olacaktır.
Hasta olduğu zamanlarda ilgi görmek, herkesi mutlu edecektir.

patiliyo.com

Ancak bir kediniz varsa, onun gözlerinde göreceğiniz üzüntü ve başucunuzdan bir an bile ayrılmaması, verilebilecek en güzel ilginin, tam tarifi olacaktır.
Kediseverler sarılarak mutlu olmayı iyi bilirler, özellikle tüylü dört pati ile sıkı sıkı sarıldıktan sonra. Bu yaşanabilecek en muhteşem duygulardan biridir.

patiliyo.com

Kediler oyuncu ve komik hayvanlardır.
Özellikle üzüntülü anlarınızda yapacakları maskaralıklar, üzüntünüzü dağıtıp yok edecektir. Bunun her zaman böyle olması tesadüf değildir, çünkü onlar sizin üzgün olmanıza dayanamaz.

patiliyo.com

Kediseverler, karşılıksız ve sınırsızca sevilmenin ne kadar güzel bir duygu olduğunu, hemen her gün yaşarlar.
Kediler insana pratik olmayı ve hızlı düşünmeyi öğretir. Yaptıkları kargaşayla başa çıkabilmiş olmanın verdiği haz ise bambaşkadır.

patiliyo.com

Kedilerle yaşarken, hiçbir konuda kendinizi yalnız hissetmezsiniz çünkü ihtiyaç duysanız da duymasanız da onlar sizin hep yanınızdadır.
Kediseverlerin, hayattan daha çok zevk almaları tesadüf değildir. Kediler insanlara çok basit şeylerle mutlu olunabileceğini öğretirler.

patiliyo.com


Kedilerin mırlamasının şifa enerjisi taşıdığı, artık bilimsel olarak bile kanıtlanmıştır. Bu şifanın sizin için karşılıksızca kullanıldığını bilmek tarifsiz bir duygudur.
Kedilere zorla bir şey yaptırmak mümkün değildir.

patiliyo.com

Onlar istemedikleri hiçbir şeyi, çıkarları için yapmazlar. Yapılan her sevgi hareketinin gerçekten hissedilerek yapıldığını bilmek, işte en muhteşem duygulardan biridir bu.
Kediseverler her yeni güne sevgi ile uyandırılırlar ve bu genellikle kocaman ıslak bir yalamadır. Bu duygunun güzelliği ise tarif edilemez.

patiliyo.com

Kedilerle yaşıyorsanız mutlu, sağlıklı ve huzurlu olmanın, paradan ve eşyadan çok daha kıymetli olduğunu öğrenirsiniz ve bu farkındalık herkesin sahip olması gereken bir duygudur.
Kedilerin sahiplerine her an yaşatabileceği ilginç sürprizler, hayatlarına renk katarak, mutlu olmalarını sağlamaktadır. Bu minik sürprizler hayatın tadı tuzu olmaktadır.

patiliyo.com

Kediseverler, pek çok canın annesi olma gururunu taşırlar. Kediler onların minik yavrularıdır ve kedilerde onları anneleri gibi görürler.
Kediseverlerin yaşadığı en muhteşem duygulardan biri ise bir canlının gözlerinde saf ve sınırsız sevgiyi görebilmektir. Bu belki de Dünya’da ki en güzel duygulardan biridir.

Pinterest'de Paylaş