Dişi Köpek İsimleri ve Anlamları

Dişi Köpek İsimleri ve Anlamları

Dişi köpeğe sahip olanların isim bulma konusunda zorluk yaşadıklarını düşündüğümüz için bu yazımızla yardımcı olmaya çalışmaktayız. Güzel ve havalı durmasını istediğiniz dişi köpek isimleri ve anlamları ile ilgili sonuçlara bu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Hem de ırkı ve karakteri ile örtüşmesini istediğinizde, eşsiz bir seçim yapmak için uzun süre düşünmek zorunda kalabilirsiniz. Hayatı boyunca sesleneceğiniz bir isim olacağı için acele karar vermemeli ve mutlaka yazımızda yer vereceğimiz tavsiyelere göz atmalısınız. Dişi Köpek isimleri ve anlamları ile ilgili en yaygın olarak kullanılan terimleri sizlerle paylaşacağız.

Sizler için filmlerdeki yıldızlardan veya çizgi film karakterleri arasından seçeceğimiz ve oldukça sevimli gelen bazı isimleri aktaracağız. Eğer köpeklerinizin ırklarını, özelliklerini veya bazı cinsine özel huylarını bilirseniz, bu seçimleri yapmak sizin için çok daha kolay olacaktır. Yaklaşık 10-15 yıllık sürede kullanılacağınızı düşünürseniz, dişi köpek isimleri ve anlamları için doğru tercihleri yapmak için iyi bir araştırma sürecinden geçmek isteyebilirsiniz.

Angie: Haberci anlamını taşımakta olan bir kelimedir.

April

Dişi Köpek İsimleri ve Anlamları

Türkçe’ye çevrildiğinde Nisan anlamına gelir ve bu ayı temsil eder. Sahip olacağınız aya veya doğduğu aya göre verebileceğiniz sevimli isimlerden birisi olacaktır.

Chelsea

Dişi Köpek İsimleri ve Anlamları

İngiltere’nin Londra kentinde bulunan bir semt ismidir.

Daisy

Dişi Köpek İsimleri ve Anlamları

Papatya anlamına gelmektedir ve dişi köpeklerde yaygın kullanılan bir isimdir.

Dora

Dişi Köpek İsimleri ve Anlamları

En yüksekte bulunan yer, en uç anlamlarına gelebilecek bir terimdir.

Dost

Dişi Köpek İsimleri ve Anlamları

Kendinize yakın bulduğunuz canlılarda bu ismi kullanabilirsiniz. Bunlardan birisi de hiç şüphesiz can dostlarınız olan köpekcikleriniz olacaktır.

Geyşa

Dişi Köpek İsimleri ve Anlamları

Dansçılık ve şarkıcılık yapmakta olan Japon kadınlarına verilen isimdir. Aynı zamanda konuklarını ağırlarken özel olarak eğitilmiş olan ve meslek olarak bu işi yapan Japon kadınlardır.

Ginger

Dişi Köpek İsimleri ve Anlamları

Zencefil anlamına gelmektedir ve daha pek çok kelimenin karşılığı olarak görülmektedir. Çeşitli anlamları bulunmaktadır ve hangisini yakın hissedeceğinize göre kullanmaya karar vereceğiniz bir isim olarak da köpeklerde tercih edilmektedir.

Lady

Bayan anlamına gelmektedir ve kibarlığı da sembolize ettiği için kullanılmaktadır.

Lila

Mor rengin tonlarından birisi olarak açıklanmaktadır ve dişi köpekler için genellikle tercih edilmektedir.

Lilly

Zambak çiçeğinin ismidir ve daha pek çok anlama gelir. Tertemiz, alçak ve lekesiz gibi anlamlara geldiği için de tercihleriniz arasında bulunabilmektedir.

Pars

disi-kopek-isimleri-ve-anlamlari

Güzel görünüşlü ve yırtıcı memeli bir hayvan türüdür. Afrika’nın ve Asya’nın sıcak ve sık orman bölgelerinde yaşamaktadır.

Şila

disi-kopek-isimleri-ve-anlamlari

Kavuşma anlamını taşımaktadır ve doğduğu yere ya da sevdiği yakınlarına kavuşma anlamına gelmektedir.

Bir isim arayışında olanlar için kedi ve köpeklere anlamlı birkaç isim de bu içeriğimizde verilmiştir. Kedi ve Köpek İsimleri ve Anlamları

Pinterest'de Paylaş