Veterinerin 3 Yavru Doğuracağını Söylediği Dalmaçyalı Anneden Rekor: Sahibi Gözlerine İnanamadı

Veterinerin 3 Yavru Doğuracağını Söylediği Dalmaçyalı Anneden Rekor: Sahibi Gözlerine İnanamadı

Veterinerler, dostlarımızın hayatlarını borçlu olduğumuz kişiler olsa da bazen onlar da hata yapabiliyor. Köpeğinizin komikliklerine, şapşallıklarına o kadar alışmışsınızdır ki sizi şaşırtamaz sanıyor olabilirsiniz. Ama öyle durumlar yaşanabiliyor ki veterinerlerin bile ağzı açık kalabiliyor. Mesela Miley isimli anne adayı, sadece veterineri ve insan dostunu değil tüm dünyayı şaşırttı. Gelin hikayesine birlikte bakalım:

Miley isimli anne Dalmaçya köpeği ile tanışın. Henüz ilk kez anne adayı olacakken kendisi, insan dostu Cecilia Langton-Bunkergot ile veterinere gidiyor. Veteriner, onun 3 yavrusu olacağı bilgisini veriyor Cecilia’ya.

Zaman geçiyor ve sonunda Miley’in doğumu başlıyor. Yeni anne Miley doğum yaparken Cecilia’da heyecanla bekliyor ve ona destek oluyor. Ta ki yaşananları görene kadar!

3 yavru geliyor ama Miley hala doğum yapmaya devam ediyor. Cecilia şaşkın bir şekilde doğumu izlemeye devam ediyor. 6, 8, 10… Doğum bitiyor gibi gözükmüyor. 16 yavru doğuruyor Miley. Gözlerine inanamıyor Cecilia…

Doğumdan 14 saat sonra 2 sürpriz daha yaşanıyor ve Miley, 2 yavru daha doğuruyor! Toplam da 18 yavru doğuran Miley bir rekora imza atıyor.

Bitmek bilmeyen doğumu duyan herkesin aklına Cecilia’nın da geldiği gibi “101 Dalmaçyalı” filmi geliyor. Neyse ki Miley sadece 18 doğuruyor 🙂

Şimdilerde 18 yavrunun hepsinin sağlığı yerinde. 12’si dişi 6’sı erkek yavruya hayat veren Miley de çok şevkatli bir anne. 18 yavrunun her biriyle ilgilenmeyi asla ihmal etmiyor.

İşin komiği yıllar sonra Miley’in oğullarından biri Button, 101 Dalmaçyalı filminde boy göstermiş olması. Ünlü olmak için gelmişler bu dünyaya 🙂

Pinterest'de Paylaş