İçlerine Girdikleri Şeylerle Mükemmel Uyum Sağlayan 15 Sevimli Hayvan

İçlerine Girdikleri Şeylerle Mükemmel Uyum Sağlayan 15 Sevimli Hayvan


Sevimli dostlarımızın ne kadar meraklı olduklarını hepimiz biliyoruz. Yüzlerce lira verip aldığınız o güzelim puf yatak yerine onun kutusuna cuk diye girip yatabiliyor ya da bir çorabın içine girebiliyorlar.
Kendilerini nerede huzurlu hissederlerse orada bir güzel yayılıp uyuyabiliyorlar. İşte hayvan sahibi insanların çektikleri, listemizdeki fotoğraflar da adeta bir sanat eseri gibi insanın içine huzur veriyor.
Hadi o halde, sanatın en patili haline birlikte bakalım. İşte sevimli hayvanlar, minnak hayvanlar, uyumlu hayvanlar…

1.  “Ya ben şimdi cips miyim ki?”2.  “Böyle çok tarz oldum sanki ama biraz çok sıkı oldu pöf”3.  “En sevdiğim ayakkabı numarası; 38”4.  “Kanguru muyum ki ben? Hani köpekciktim ya…” 5.  “İnsanlardan ve papatyalardan nefret ediyorum”6.  “Beni sevmeyen gitsin buralardan ya… Bi yudumluk kirpiyim zaten…”7.  “Beni cebinden çıkarırmış… Çıkarsııınnn…”8.  “Ama ekmek sana dokunuyor insan sahip… Ayıp…”9.  “Hindistan cevizini çok seviyom ya… Valla bak… Peynir de neymiş? Iyk”10.  “Kedi ağacı işte böyle bir şeymiş demek ki. A-aa kedi ağacını ben buldum…”11.  “Ugg modası geçti bebeyim…”12.  “A-aa kargo oldum lan ben… Hem kargoyum hem de kediyim ya”13.  “Aslında o sol tarafı ben kapacaktım ama çok cingöz bu kardeşim ya, ah ulan…”14.  “Hmmm şimdi ben balık olduğuma göre kendimi yiyebilir miyim? Yerim… Kuyruğumdan mı başlasam?”15.  “Oha resmen kayboldum lan”


 
Paylaş