Kedilerin Gündelik Şapşallıklarıyla Dolu, Birbirinden Komik Fotoğraflar

Kedilerin Gündelik Şapşallıklarıyla Dolu, Birbirinden Komik Fotoğraflar

Her ne kadar kedilerin şeytani doğasını biliyor olsak bile, onlar yine de bizleri kötülükleri konusunda şaşırtmamada kesin kararlılar.
Fotoğraflarda göreceğiniz kediler sanki adeta hayatlarımızı mahvetmek için yaratılmışlar ve özür dilemeye de hiç niyetleri yok gibi.
Kedi sahiplendiğimizde, en başından biliriz ki; en sevdiğimiz kupalara, lezzetli pizzamıza ve sıradan hayatımıza artık tamamen veda etme vakti gelmiştir.
Kedilerin hiçbir neden yokken hayatlarımıza nasıl korku yaydıklarına gelin birlikte bakalım!

1. Ha! İş üstünde yakalandın!2. Bir ağacın yaşam öyküsü!3. Çamaşırını mı kaybetmiştin sen?4. Kediniz Varsa, Yukarı Yönelimli Güç Düğmesi Olan Bir Bilgisayar Kasası Satın Almayın Deriz!5. Erkencisin bugün, hayırdır?6. “Yaparım bak, yeminler olsun ki, yaparım!”7. Onca yer varken…8. Yalnızca birkaç saniyeliğine arkamı dönmüştüm ki…9. Ne iyi düşünmüşsün!10. Araba hareket halinde miymiş değil miymiş umrunda değil, gerçekten!11. Bir haftadır tırmanma alıştırmaları yapan kedimizin son hali.12. Arkamı dönmemi fırsat bulmuş bir kedi grubu!13. Yeni doğan bebeğimiz dolayısıyla kedimizi ayrı odayakoyduk. Gecenin bir yarısında tırmalama sesine uyandık ki ne görelim!14. Sinyal var mı?15. Ne zaman acıksa gelip lambayı açmayı nasıl alışkanlık edinmiş hiç fikrim yok!16. Hey oradaki, naber?17. Fanusu işte böyle düşürmeyi becerdi!18. Onlar işini bilirler!19. Ona her istediğini elde edemeyeceğini anlatma vakti geldi!20. Yüzündeki gülümsemeyi görüyorum ve uygulamamızı indireceğini düşünüyorum insancık , gözüm üstünde :)


Pinterest'de Paylaş