Kişiliğine Göre Hangi Hayvan Senin Ruh Eşin?


Belki küçük bir kedi, belki de bakışlarıyla tüm duygularını görebilecek bir kurt... Herkesin ruhunda bir hayvanın izleri vardır. Peki ya senin ruh eşin hangisi? Hadi onu aklının derinliklerinde bulup birlikte ortaya çıkaralım.
1. Bu fotoğraf sana neyi anımsatıyor?
Çocukluk hayallerimi.
Dostluğu.
Özgürlüğü.
Kendini keşfetmeyi.
Kıskanmayı.
Beni.
Huzuru.
Başarıyı.
2. Aşağıdaki kelimelerden hangisi seni daha iyi özetler?
Aile.
Para.
Merhamet.
Asalet.
Günah.
Kariyer.
Güven.
3. Peki ya karşı cinste en çok neyi ararsın?
Zeka.
Mizah.
Romantizm.
Uyum.
Sakinlik.
Sahiplenilme.
4. Şimdi elinde sadece gidişlik uçak bileti olsa hangi ülkeye uçardın?
Rusya.
Hindistan.
İngiltere.
Fransa.
Brezilya.
Amerika.
Arjantin.
Norveç.
İsviçre.
Ben böyle iyiyim.
5. Aşağıdaki yiyeceklerden hangisi olmasa hayatın bi tadı kalmaz?
Nutella.
Patates Kızartması.
Biftek.
Balık.
Pizza.
6. Kendine söylenmesini istediğin öğüdü seç.
Asla vazgeçme.
Korktuğun tek şey kendin olsun.
Büyük insanların gayeleri diğerlerinin hevesleri vardır.
İyilik yap, denize at.
Çok sev, az güven, kimseyi kırma.
Söz gümüşse sükut altındır.
Hiçbir özel yeteneğim yok. Sadece tutkulu ve meraklıyım.
7. Geleceğe baktığında, gerçekleşmesini istediğin en büyük hayalin hangisi?
Kendi işimi kurmak.
Buralardan uzaklara gitmek.
Sakinlik.
Tüm arkadaşlarımla eskisi gibi görüşebilmek.
Aşk ve evlilik.
Zaten o hayali gerçekleştiriyorum.
Beni bir hiç olarak görenlerin karşısında olmak.
8. Ve son olarak hangi insan tipini hayatına asla sokmak istemezsin?
Kararsız.
Yalaka.
Aşırı düşünceli.
Aptal.
Fakir.
Meraksız.
Bencil.
Sevimsiz.
Kişiliğine Göre Hangi Hayvan Senin Ruh Eşin?
Ruh eşin at!
Sen asaletinle herkesi büyüleyen birisin. Hayatta başkalarının adımlarıyla değil, dört nala ilerlemeyi seviyorsun. Verdiğin mantıklı kararlar, başarıya inanışın ve sevdiklerine sadakatin senin değişmezlerinden. Sorumluluk sahibi olman da karşısındaki insanlara güven veriyor. Yani tıpkı atlar gibi sen de gücünle her zaman fark edilecek ve hayatta başarıya dört nala ilerleyeceksin.
Kişiliğine Göre Hangi Hayvan Senin Ruh Eşin?
Ruh eşin panda!
Sen gerçekten bu dünyada nesli tükenen bir tür insansın. Korunmaya alınman lazım. Oyuncusun ve enerjiksin. Her girdiğin ortamı şirin enerjinle daha da güzel bir hale getiriyorsun. Arkadaşların sana bayılıyor, çünkü dediğimiz gibi senin ruhuna pandalar hakim.
Kişiliğine Göre Hangi Hayvan Senin Ruh Eşin?
Ruh eşin kaplan!
Sen gerçek bir lidersin. Hayatta dinlediğin tek kişi var; o da kendin. Kendi sezgilerine güveniyor, adımlarını atarken ayaklarını yere sağlam basıyorsun. Kendine duyduğun güven senin zırhın. Geleceği düşündüğünde hiçbir şüpheye düşmüyor, hayatta başarılı olacaksan güçlü olman gerektiğini biliyorsun. Çünkü sen bir kaplansın.
Kişiliğine Göre Hangi Hayvan Senin Ruh Eşin?
Ruh eşin kedi!
Sen özgürlüğüne düşkün birisin ve eğlenmeyi gerçekten seviyorsun. Hatta sen eğlenirken sevdiğin herkesin de senin gibi mutlu olmasını istiyorsun. Meraklısın, keşfetmeyi seviyorsun ve bundan da çekinmiyorsun. Ancak sen istersen kendini sevdirebilirsin ve ilişkilerde karşı cinsin etrafında pervane olmasına bayılıyorsun. Senin hayatında mutsuzluk diye bir kavram yok. Sevdiklerinin üzülmesini istemiyorsun. Çünkü kediler de istemez. Sen bir kedisin.
Kişiliğine Göre Hangi Hayvan Senin Ruh Eşin?
Ruh eşin köpek!
Sen gerçek anlamda bir dostsun. İyi günde, kötü günde, her zaman arkadaşlarının yanında olabilecek, onların mutluluğunu ve iyiliğini kendinden önce düşünecek birisin. Gerçek bir yol arkadaşısın. Bu hayatta "güven" diye bir kelime varsa, onun karşılığı sensin. Sevdiklerin sana çok güveniyor ve seni seviyorlar. Sevgi, senin hayat ruhunu oluşturuyor. Çünkü senin ruhunda dost bir köpeğin ruhu var. Çünkü gerçekten iyi birisin.
Kişiliğine Göre Hangi Hayvan Senin Ruh Eşin?
Ruh eşin kurt!
Çünkü sen doğuştan lider birisin. Kendine duyduğun özgüven ve attığın mantıklı adımlarla, ailenle birlikte gelecek şüphesi duymadan yaşıyorsunuz. Senin için aile kavramı çok önemlidir. Kan bağın insanlarla birlikte olman sana güç katıyor. İş hayatında da ekip çalışmasına çok yatkınsın. Hiçbir zaman bencil biri olmadın ve olmayacaksın. Çok güçlüsün ama en güçlülerle birlikte olduğunda yıkıcı olacağını biliyorsun. Çünkü sen bir kurtsun!
Kişiliğine Göre Hangi Hayvan Senin Ruh Eşin?
Ruh eşin köpekbalığı!
Sen gerçekten kendine güvenen birisin. Bu hayatta başarıya ulaşacaksan, bazı duygularını feda etmen gerektiğini biliyorsun. Tamam merhametli biri olabilirsin ama bu merhamet biraz fazlaya kaçınca rahatsız olmaya başlıyorsun. Belli kurallar vardır ve kurallara uyulmalıdır. Bazen de bu kurallar çiğnenebilir. İşte sen bunu da seviyorsun. Kendi kurallarını yaratmayı. Sen yaşadığın bölgede herkes tarafından bilinen ve saygı duyulan birisin. Çünkü senin ruhunda bir köpekbalığı var!
Kişiliğine Göre Hangi Hayvan Senin Ruh Eşin?
Ruh eşin baykuş!
Sen gerçekten çok zeki birisin. Bir adım atmadan önce en ince ayrıntıları bile hesaplayıp en sağlam şekilde ilerliyorsun. Arkadaşların ve sevdiklerin senin bu özelliğine bayılıyor. Bir işe atılacaklarsa, ya da kafaları biraz karışıksa hemen senden fikir almaya geliyorlar. Mantıklı kararların ve güçlü sezgilerinle sen her zaman büyük resmi görebiliyorsun. Çünkü senin ruhunda bir baykuşun ruhundan parçalar var!


0 Yorum